Flamurtari bëri të tijët mbrojtësin Julian Brahja (ish-Laçi, 29 vjeç) dhe portierin Mikel Spaho (ish-Lushnja, 27 vjeç). Vlonjatët synojnë edhe sulmuesin Sebino Plaku (25-vjeç) të Tiranës, ndërkohë që më pakë kanë firmosur me golashënuesin më të mirë të sezonit të kaluar, Daniel Xhafajn (18 gola, ish-Besa).


Burimi: Albania-sport.com
Kliko per te na ndjekur ne Twitter

E Merkure, 14 Korrik 2010
Shto dhe ti komentin tendEmri dhe e-maili