Kanë kaluar vetëm pakmuaj që nga momenti kur nisën lidhjen dhe Bryan Tanaka, ka bërë një rrëfim të madh, ai është i dashuruar me Mariah Carey.


Në episodin e radhës së reality show-t të këngëtares Mariahs World, gjatë bisedës me një mik, Bryan tregon:Unë jam i dahsuruar me Mariah. Ajo më fut në mendime dhe më frymëzon. Nuk e di, ka dicka shumë unike tek ajo, ajo është Mbretëresha. Gjatë bisedës me mikun e tij balerin, G Madison, Bryan flet edhe për marrëdhënien e tyre të shumëpërfolur, të cilën rrallëherë e kanë adresuar.


Kam ndjenja të mëdha për të shton Tanaka Më duket sikur kimia mes nesh nuk është vetëm profesionale. Po edhe kjo është, por në momentin që ne bisedojmë kemi një lidhje shumë herë më të madhe. Madje është më e madhe se ajo që kemi patur këto 10 vitet e fundit. Mendoj se është e shkruar që ne të jemi bashkë. Asnjëri nuk mund të mohojë se mes nesh ka një tërheqje shumë të madhe.


Lidhja e Mariah Carey dhe Bryan Tanaka, nisi vetëm pak kohë më parë, dhe shumë shpejt ata u kthyen në një nga ciftetmë të përfoluras dhe të footgrafuara në botë. Mbase tek kjo vëmendje e madhe që fituan, ndikoi edhe periudha e shkurtër kohore që mori në dispozicion këngëtarja për tu hedhur në krahët e tij.


Përmendim se romanca me Bryan 33-vjec dhe Mariah 46, nisi pak ditë pas fundit të fejesës së saj me James Packer, miliarderi australian.


/Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter