Talentja e X Factor, Alexandra Burke tashm mund t konsiderohet nj pop div gj q ka demantuar analistt e muziks t cilt kishin thn t kundrtn pr t.Kngtarja 21 vjeare po ashtu ka urdhruar dy gota shampanj, pr t festuar bereqetin e saj q i ka sjell ky vit.Fituesja e vitit t kaluar n X Factor po ashtu pritet q t kndoj sonte n Peterhead, Aberdeenshire t Anglis.Ky sht nj hotel i mir n Britani.Shefi i hotelit Jurgen Kruijt ka thn: Para se t vije ajo ka urdhruar shampanj Veuve Clicquot dhe disa gjra. Normalisht ne po kujdesemi pr t.