Nuk ka dyshim që ardhja në jetë e vajzës Luna, ka forcuar edhe më shumë dashurinë e John Legend dhe bashkëshortes së tij Chrissy Teigen.


Cifti janë parë së fundi të tregojnë ndjenjën e madhe për njëri-tjetrin teksa ndiqnin ndeshjen e Dodgers.


Padyshim ata ishin të shoqëruar edhe nga e bija të cilës i janë përkushtuar plotësisht që kur lindi.


Chrissy dhe John po ashtu kanë postuar edhe foto në rrjetet sociale, me dedikimet përkatëse për njëri-tjetrin.


35EC708E00000578-3672885-image-m-12_1467601264554 35EBBB5800000578-3672885-image-m-12_1467587437528 35EC5D2E00000578-3672885-image-a-20_1467601656565


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter