Siç tha edhe ne intervistën e dhëne për People, Chrissy Teigen premtoi se nuk do t`i mbante sekret foto e të bijës Luna, dhe e mbajti premtimin e dhënë. Vetëm pak dite pasi vajza erdhi në jetë Chrissy publikoi në Instagram, foton e tyre të parë. Pavarësisht se nuk e tregon të gjithë fytyrën, Luna duket një vogëlushe shumë e ëmbël.


11


 


3346064D00000578-3548815-image-m-12_1461109439803 3346063400000578-3548815-image-m-11_1461109370007 download


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter