Transmetuar më 15.03.2015 - 20:48Ata gjithmonë e kanë treguar se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin por kësaj radhe Chrissy Teigen dhe John Legend dukeshin më shumë se të dashuruar gjatë një seti fotografik që po xhirohej në bregdetin e Miami, në Florida.Ky set është xhiruar nga fotografi i njohur Brice Weber, i cili tregonte Chrissy plotësisht të zhveshur dhe John i cili nuk ia ndante për asnjë moment sytë bukuroshes.Chrissy, e cila është martuar me këngëtarin që në vitin 2013, dukej se nuk e kishte aspak problem të tregonte gjoksin e saj, por gjithashtu edhe trupin e saj të zhveshur në ujë teksa pozonte.
Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/27)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
PasPUBLICITET


lang: en_US