p styletext-align justifyJava duket se ka nisur me lajme te mira per Zinedine Zidane Dani Carvajal thuhet se mund t8217i bashkohet skuadres shume me shpejt nga c8217ishte parashikuar nga stafi mjekesor Mbrojtesi 25-vjecar u lendua me 17 janar perpara humbjes 2-1 me Celta Vigon ne Kupen e Mbretit Ai vuajti nje terheqje muskulore te grades se dyte teksa po stervitej me skuadren dhe pas analizave mjekesore u parashikua se riaftesimi i tij do te kerkonte me shume se 4 jave kohe Por ka qene vete futbollisti ai i cili ka rrefyer se faza e riaftesimit ka ecur shume me mire nga c8217ishte parashikuar dhe se Carvajal mund t8217i ri-bashkohet skuadres qe me 7 shkurt Kjo do te thote se mbrojtesi i krahut mund te jete i gatshem qe ne sfiden e 11 shkurtit qe Reali i Madridit do te kete me Osasunan 8220Po punoj shume qe te rikthehen qe ne fillim te javes se ardhshme Nese cdo gje shkon mire atehere do te jem me skuadren qe te marten8221 8211 tha spanjolli Keshtu Carvajal me shume gjasa mund te jete i gatshem per sfiden e 15 shkurtit me Napolin ne Champions League Per Zidane ky eshte nje super-lajm qe shkon ne te njejten linje pozitive qe po ndjen ambienti pas rikthimit ne stervitje edhe te James Rodriguez dhe Marcelosbrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br