Kryeministri Edi Rama inspektoi sot punimet në kantierin e Unazës së Madhe të Tiranës, në krahun lindor të kryeqytetit, një investim në vazhdim e sipër për të cilin tha se do të jetë spektakolar dhe do të zhbllokojë trafikun në kryeqytet.


Por në videon e shpërndarë nga ERTV mund të shihet një episod tepër funny, teksa mes Ramës dhe një qytetareje të komunitetit rom ka pasur shkëmbime puthjesh në distancë.


ERTV Live: Në kantierin e Unazës së Madhe të Tiranës ku sapo ka nisur puna në krahun lindor, me ambicien për një transformim spektakolar në çdo aspekt


Gepostet von Edi Rama am Dienstag, 16. Oktober 2018PËRSHËNDETJA NË DISTANCË:


Rama: Mirë?


Qytetarja: Kemi qejf dhe ne romët, duam të të shofim.


Rama: Do të më shohwsh? Po ja këtu me ke.


Qytetarja: Hera e parë që të pashë, nuk të kam parë ndonjëherë.


Rama: Po jemi larg nuk të përqafoj dot


Qytetarja: O të marrsha të ligat, përqafime


16 tetor 2018 (gazeta-Shqip.com)