Look-u i David Beckham sjell tendence...nder vite futbollisti ka ndryshuar pamje dhe fansat e tij e kane ndjekur shpesh.
Megjithate askush nuk e kishte imagjinuar David te behej parukier. Po ja qe ndodhi...bashkeshorti i Vic, gjate emisionit Lopez Tonight i preu floket drejtuesit te emisionit George Lopez."Merzitem te mbaj gjate te njejtin model flokesh. Zgjohem ne mengjes dhe vendos te ndryshoj. Nena ime eshte parukiere ndaj kam paksa talent edhe per kete pune", tha Spice Boy.Foto