0
brbr

SSSAbrASS
brbrGianni De Biasi po ben te enderroje Shqiperine per nje kualifikim te mundshem ne finalet e Euro 2016 Kombetarja ne klasifimimin e fundit te FIFA-s u vendos e 22 duke lene pas edhe Francen apo Danimarken Nje ecuri fantastike qe permendet edhe ne Itali Trajneri i Kuqezinjve eshte intervistuar nga gazeta Tuttosport ku ka pranuar se ndeshjet kyce per nje vend ne Europianin qe do te zhvillohet ne France jane pikerisht ato te shtatoritbrbr
brbrGianni De Biasi Trajner i Kombetares Do te varet shume nga rezultatet e takimeve te 4 shtatorit ne Danimarke dhe e 7 shtatorit ne shtepi me Portugaline e Cristiano Ronaldobrbr
brbrDe Biasi ka komentuar edhe grupin kualifikues te Kupes se Botes 2018 ku kundershtaret kryesore jane Italia dhe Spanjabrbr
brbrGianni De Biasi Trajner i KombetaresTe perballem me axurret do te jete nje emocion i vecante Mes nesh Italise dhe natyrisht Spanja diferenca eshte e madhe por ne futboll parashikimi mund te permbyset brbr
brbrTrajneri i Kombetares nuk ka ngurruar te keshilloje edhe nje here lojtaret kuqezinj si perforcime per ekipet italiane duke perdorur edhe tone humoribrbr
brbrGianni De Biasi Trajner i Kombetares Shkelzen Gashi dhe Taulant Xhaka te dy luajne te Basel ne Itali do te paraqiteshin shume mire Ju jep fjalen Gani Abazi si me quajne ne Shqiperi brbr
brbrTv Klanbrbr