Pas deklaratës së Lulzim Bashës për kryeprokurorin e përkohshëm, ka reaguar kryeministri Edi Rama duke thënë se askush nuk beson se SHBA dhe BE duan të mbyllin dosje hetimore duke shkelur Kushtetutën.


A ka budalla që e beson se SHBA/BE duan prokuror të përkohshëm për të mbyllur dosje hetimore duke shkelur Kushtetutën! Hajde politikë hajde, shkruan me ironi në Facebook kryeministri Rama.