Dëbora ka zbardhur mbrëmjen e sotme edhe Tiranën e Fierin.


Nëpër rrugët e Tiranës shumë fëmijë kanë dalë të lozin dhe t’i gezohen borës edhe pse është natë.


Ka qenë viti 1986 kur në këtë qytet ka rënë për herë të fundit dëborë.


Mbrëmjen e sotme, pas 30 vitesh qyteti i Fierit është zbardhur nga flokët e dëborës.


Në këtë qark nuk ka pasur probleme me qarkullimin e rrugëve.deboraaaa

Debore ne Fier


debore-ne-fier

Debore ne Fier


debore-fierr

Debore ne Fier


debore-fier

Debore ne Fier


debore-fier-1

Debore ne Fier


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter