Transmetuar me 15032015 - 2328

Publikimi i kenges se Elhaida Danit sonte nga Eurovision ka ngjallur interes nga ndjekesit ne te gjithe Europen dhe me gjerebr
br
Shume komente pjesa me e madhe te gjithe te huaj ka pasur keto ore per kengen Im Alivebr
br
Thuajse te gjitha me nota shume pozitive plot vleresime dhe plot kerkesa qe te jete ajo kenge fituese e Eurosong 2015 qe zhvillohet ne muajin maj ne Vjene te Austrisebr
br
Mes komenteve bien ne sy sic shikoni edhe pamjet me poshte komentet e serbeve Ata vleresojne se tepermi kualitetin e kenges dhe videoklipit dhe sugjerojne se duhet te jete fituese e Festivalit Europian te Kenges 2015br
br
Per te pare te gjitha komentet mund te hyni ketu abnoaal

PUBLICITET

lang enUS

p idlastbrbr