Policia VlorePolicia e Vlorës ka arrestuar një 47-vjeçar me akuzën e dhunës në familje.

Nga blutë e qytetit bregdetar mësohet se në pranga ka rënë Sokol Shehaj, i cili ka ushtruar dhunë sistematike ndaj djalit dhe bashkëshortes.

Mësohet se 47-vjeçari i dhunonte dy familjarët për motive të dobëta.