0
brbrbrbrAngel Di Maria eshte futbollisti me i ri i Manchester Unitedbrbr
brbrMediat nderkombetare sportive e konfirmojne duke sqaruar se mungon vetem zyrtarizimibrbr
brbrTrajneri Real Madrid Carlo Ancelotti ka pranuar qe Di Maria nuk do te jete me pjese e ekipit te tij mesfushori nuk eshte stervitur me ekipinbrbr
brbrFale transferimit te argjentinasit klubi madrilen do te perfitoje rreth 70 milione euro ndersa per Angel Di Maria do te jete nje rroge 8 milione ne sezonbrbr
brbr26 vjecari do te mbaje numrin 7 ashtu si yjet e meparshem si Best dhe Cantona Prania e Angel Di Maria te Real ishte e tepert pas afrimit te James Rodriguez per te cilin Florentino Perez shpenzoi shumebrbr
brbrDi Maria largohet pas 4 sezonesh te Real Madrid ku fitoi disa trofe mes tyre edhe kampionatin ne Spanje dhe Champions Leaguebrbr
brbrTv Klanbrbr

Di Maria Manchester United