0
brbr

SSSAbrASS
brbrshte transferimi me i shtrenjte i veres Angel Di Maria kaloi zyrtarisht per 63 milione euro nga Manchester United tek Paris SG duke shtuar shpresat e francezeve se skuadra mund te jete me prane Championsitbrbr
brbrAngel Di Maria 8211 Futbollist Jam me fat qe kam ardhur tek Paris SG ku dua te fitoj sa me shume Ky eshte synimi im me i madh Isha tek Manchester United dhe tani jam ketu Ne Angli gjerat nuk shkuan sic duhet per shkak te disa rrethanave por une jam i bindur se do te kem sukses ne Paris Jam me fat qe do te luaj me lojtare si Ibrahimovic Verrati Luis Silva Laveci apo Pastorebrbr
brbrPresidenti i klubit Al Helaifi ka shprehur vleresim te madh per argjentinasin Angel Di Maria 27 8211 vjec firmosi nje kontrate 4 8211 vjecare me parizienet dhe u be blerja e dyte me e shtrenjte ne historine e futbollit francez pas futbollistit tjeter te PSG -se Edinson Kavanitbrbr
brbrTv Klanbrbr