Një flamur i Serbisë është djegur mbrëmë gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në qendër të Novi Pazarit, para lokaleve të Kryqit të Kuq, persona të panjohur gjatë natës kanë hequr nga shtiza flamurin e Serbisë dhe atë e kanë djegur më pas, ka njoftuar policia e këtij qyteti, transmeton Blic.


Policia po ndërmerr masa për të gjetur aktorët./Indeksonline/