0
brbrbrbrDik Advocaat do te jete trajneri i ri i Serbise Lajmin e ka bere te ditur presidenti i Federates Tomislav Karadzicbrbr
brbrAi e ka bere kete lajmerim edhe pse trajneri i njohur hollandez nuk e ka firmosur kontraten qe perfundon me Euro 2016brbr
brbrDik Advocaat do te zevedesoje Ljubinek Drulovic Serbia eshte pjese e te njejtin grup kualifikues me Shqiperinebrbr
brbrDik Advocaat ka nje pervoje te gjate si trajner ku ka drejtuar shume klube dhe ekipe perfaqesuesebrbr
brbrbrbr
brbrTV KLANbrbr