Mund të jetë vetëm 25-vjeç, por kjo nuk e ndalon Cara Delevingne të festojë ditëlindjen e saj duke eksploruar në një udhëtim 100.000 dollarësh në Mexico.


Modelja, këngëtarja dhe aktorja ka marrë disa ditë nga koha e saj për të festuar ditëlindjen, e rrethuar nga shumë miq të saj të famshëm duke përfshirë Suki Waterhouse, Georgia May Jagger dhe Jaime Winstone.


Dy motat e saj më të mëdha Poppy dhe Chloe Delevingne iu bashkuan gjithashtu festës.


Cara me anë të një postimi në jaht shkruan: Jam kaq shumë me fat që kam miq të mrekullueshëm. Falemindeit për frymëzimin dhe mbështetjen zonja. #Sexico./Oranews.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter