0
brbr

SSSAbrASS
brbrNese do te behej president i Shteteve te Bashkuara Donald Trump do te kthente mbrapsht te gjithe refugjatet siriane Miliarderi kandidati republikan per garen presidenciale e tha kete ne nje miting ne New Hampshire Kam degjuar se ata duan te marrin 200000 siriane Ata mund te jene ISISbrbr
brbrDuke i cilesuar si nje ushtri me 200 mije vete Trump tha Po u njoftoj se ata vijne nga Siria si pjese e emigracionit dhe nese fitoj ata do te kthehen Komentet e tij te fundit i qendrojne linjes se ashper kunder emigrancionit megjithese nuk perputhet me deklaratat qe ai beri ne fillim te ketij muajibrbr
brbrDuke folur per Fox News ai e cilesoi emigracionin nje problem te pabesueshem humanitar dhe tha se Shtetet e Bashkuara duhet te marrin me shume refugjate siriane Ai fajesoi presidentin amerikan Barack Obama per krizen dhe shtoi se Ata po jetojne ferrin ne Siribrbr
brbrShtetet e Bashkuara do te marrin 10 mije refugjate siriane vitin e ardhshem Donald Trump u kritikua pasi tha se emigrantet meksikane pa dokumentete sjellin droge krime dhe dhunebrbr
brbrTv Klanbrbr