Një taksist nga Nottinghamshire i Anglisë teksa priste për të mbushur makinën e tij me benzinë, ka parë dy plaçkitës të maskuar dhe me armë që tentonin të iknin.

Burr i quajtur Karl Holden nuk ka qëndruar indiferent dhe iu është vënë pas duke i rrahur derisa i ka shtrirë në tokë plaçkitësit. Forcat e rendit janë vënë pas të dyshuarve, që ende nuk janë identifikuar.


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter