Ylli më i ri i popit Dua Lipa dhe Dj Martin Garrix po shijojnë së bashku pushime në Miami. Ata janë fotografuar së bashku teksa DJ i famshëm përqafonte këngëtaren me origjinë shiptare dhe e puthte në faqe.


Asnjë nga ata nuk e ka konfirmuar që janë në një lidhje por fotot flasin vetë.


Çifti 21-vjeçar ka realizuar dhe një këngë së bashku “Scared To Be Lonely”. Martin Garrix është votuar si një nga DJ më të mirë në botë nga revista DJ Mag./Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter