Skrapar 16 tetor 2015 NOAal- Dy vellezer ne Skrapar jane vene ne pranga gjate nje aksioni antidroge ne zonen e Potomitbr
br
Gjate dites se djeshme u be arrestimi ne flagrance i vellezerve Taulant Gorce 26 vjec dhe RGorce 16 vjec banues ne Potom te Skraparitbr
br
Sic raporton Noaal prangosja e tyre u be pasi gjate kontrollit te ushtruar ne banesen e tyre ne fshatin Potom Skrapar eshte gjetur dhe sekuestruar nje sasi prej 4 kilograme e 400 grame lende narkotike e dyshuar marijuanebr
br
Dy te rinjte akuzohen per vepren penale Prodhimi dhe shitja e lendeve narkotike e kryer ne bashkepunim ndersa per zbardhjen e plote te aktivitetit te tyre vijojne ende hetimetaynoaalbr
br
Komentoni mbi kete lajm me poshte Nese keni dicka per te raportuar mbi kete teme na shkruani tek prnoaal

PUBLICITET


lang enUS

p idlastbrbr