Ç’do fëmijë ka dëshirë të ketë një makinë, sikur në filmin ‘Scooby Doo’ por asnjë deri më tash, nuk ka përjetuar diqka të tillë.
Djelmoshat e bendit One Direction, kanë iprovizuar një automjet të tillë, ku përveq pamjes së jashme, aty ka edhe kompjuter si dhe lojra elektornike./Indeksonline/


/>