Ajo ka dominuar në Javën e Modës në New York duke ecur në pasarelë për Oscar de la Renta, Anna Sui, Prabal Gurung, Alexander Wang dhe Jason Wu. Dhe tani Bella Hadid po punon për nxjerrjen e video kalendarit për revistën LOVE.


Ylli 20-vjeçar ka postuar një video hot në Instagram e veshur me vetëm me të brendshme të kuqe brenda një gome të madhe makinash.


Supermodelja ekspozoi format e saj trupore mahnitëse dhe u shfaq shumë provokuese.
 

LOVEADVENT GETREADY


A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

/Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter