Një moderatore seksi e sportit nga Venezuela, ka mbajtur premtimin e dhënë pak ditë më parë.
Ajo kishte premtuar se do të zhvishej nëse Venezuela e mund Kolumbinë në Copa America, dhe ky mesazh si duket ka ndikuar tek lojtarët e Venezuelës, që kanë mposhtur 1:0 kombëtaren e Radamel Falcaos.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


Premtimi është mbajtur, moderatorja është zhveshur drejtpërdrejt në emision./Indeksonline/
https://