brbrAltin Dani personi i cili u konfliktua me pronarin e nje pike bastesh ne zonen e Kombinatit nje nate me pare nuk eshte i panjohur per autoritetet 38 vjecari me precedente te meparshem penale u plagos me 5 janar 2015 ne ngjarjen e ndodhur ne rrugen e Kavajes ku mbeti i vrare Arianit Sterio i dyshuar si vrases me pagese dhe u plagosen 2 persona te tjere Pas atentatit te deshtuar ndaj Pajtim Serianit dhe plagosjes se Altin Danit dhe Roland Metes ne rrugen e Kavajes Sterio u qellua per vdekje nga efektivi i policise Meta Per ngjarjen e nje nate me pare Dani vazhdon te jete ne arrati edhe pse policia gjeti automjetin dhe kallashnikovin me te cilin qelloi ne drejtim te lokalit te basteve Sipas informacioneve zyrtare ne gjendje te dehur 38 vjecari u konfliktua me pronarin e lokalit dhe mori armen automatike duke qelluar ne drejtim te biznesit i cili ndodhet ne rrugen e qelqit ne Kombinat Pak minuta me pas policia gjeti te braktisur makinen ne bagazhin e se ciles ndodhej edhe arma kallashnikov por asnje gjurme te Danitbrbr
brbrbrbr
brbrbrbr
brbrbrbr
br