100086868_3028170913895828_4895946904199757824_o


 


Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë fundjavë jo larg Tiranës.


Në fshatin Vishnje, kreu i shtetit ka kaluar të shtunën plot diell.


Në një postim në rrjetet sociale, ku publikon edhe këtë foto, Meta jep edhe një mesazh, se fundjava i ka shërbyer edhe për reflektim.


“Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim”.