Pamjet e një zogu duke fluturuar janë bërë virale në një kohë të shkurtër duke shfaqur dyshime.


Ai del para kamerës dhe qëndron për disa sekonda, por nuk është parë asnjëherë kaq afër një zog.


Mënyra se si u  krijua kjo gjë është nëpërmjet një kamere profesionale, duke përdorur efekte për të ngadalësuar lëvizjen.


Në fillim duket si iluzion, por luajti rol të rëndësishëm tek njerëzit duke i bërë të mendojnë dy herë për të./oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter