Këngëtarja simpatike, Dafina Zeqiri, shquhet për zërin e saj të vecantë, për stilin e saj unik, për një look që pëlqehet dhe kopjohet nga shumë vajza.
Dafina, vajza e ëndrrave të shumë djemve, i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me një djalosh të panjohur për publikun.
Urojmë që asaj t'i prijë fati dhe lumturia deri në fund të jetës së saj.(Megjithatë urojmë që këngëtarja në fjalë sa më shpejt ta takojë njeriun e ëndrrave të saj, pasi që sot është 1 PRILLI)./Indeksonline/