Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare, Emina Cunmulaj ka publikuar në rrjetin social, Instagram një foto të saj kur ishte shtatzënë.


Pas 8 ditësh, vajza ime do të bëhet 1 vjet. Nuk mund ta besoj se si kalon koha. Unë isha vetëm 7 javëshe shtatzënë kur e bëra këtë foto, dhe ishte fotoja e parë që i bëra barkut tim, shkruajti 32-vje çarja.


Emina është me origjinë nga Podogrica, por ka lindur në Shtetet e Bashkuara, ku dhe ka zhvilluar karrierën e saj si modele. Ajo ka qenë pjesë e kopertinave të revistave të famshme botërore si Harpers Bazaar, Surface, Marie Claire dhe Vogue. Ndërkohë, vjet bëri të ditur se do të bëhet nënë, gjë të cilën ajo e ka pritur shumë mirë dhe ndihet krenare për vajzën e saj, Ella Faria./oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter