Modelja shqiptare ka befasuar me kërcimin e saj mbi jaht. Emina Çunmulaj shfaqet teksa kërcen një këngë shqiptare të Capital T të titulluar Hatixhe sëbashku me këngëtarin Albert Stanaj. Videon modelja e ka postuar menjëhere në rrjetin e saj social Instagram ku ka marrë shumë shikime.


Kështu është kur je shqiptar. Duke vallëzuar shotën në një anije në Miami me Stanajn, ka shkruar modelja


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter