0
brbrbrbrEndri ekici i eshte bashkuar ekipit te pare te Dinamos se Zagrebit Mesfushori shqiptar i cili prej 2013 eshte pjese e klubit te njohur kroat ndodhet ne faze pergatitore 18- vjecari ka shenuar edhe nje nga golat ne miqesoren me FSV Frankfurtin Nentorin e kaluar Endri ekici firmosi nje kontrate 5- vjecare me Dinamon e Zagrebit ekici eshte edhe pjese e Kombetares Shpresa Ne Shqiperi ai eshte aktivizuar me Pogradecin dhe Teutenbrbr
brbrTv Klanbrbr

Dinamo Endri Cekiki TV Klan Zagreb