Mbrojtesi i Manchester United Patrice Evra deshiron qe te vazhdoje te shenoje gola per klubin e tij pas te parit te shenuar ndaj Wiganit per tre vite e gjysme pa gol.


Ka mbi tre vjet qe nga goli im i fundit. Kjo eshte arsyeja pse keni mundur te shihni gjithe ate hidherim ne gezimin e golit. Detyra ime kryesore eshte te mbroj por une e di se kam cilesine per te shenuar me shume.


Une kam mundur te shenoj edhe nje tjeter ne pjesen e dyte u merzita me veten. Ishte nje gol i lehte dhe une eshte dashur te shenoja. Por tani shpresoj qe te vijne me shume gola nuk dua te pres edhe tre vite te tjera per nje gol u shpreh Evra.