Të tjera rreth shkrimit /FOTO Rama në SHBA: Ballkani si kurrë më parë Kryeministri Rama në shoqëri të bashkëshortes Linda Rama ka qenë i pranishëm në Forumin e Liderëve Botërorë. Ai ka ndarë me miqtë e tij në Facebook, disa foto interesante nga aktiviteti në Universitetin e Kolumbias ku bien në sy momentet e ngrohta mes tij dhe Lindës. Foto të tjera Redaksia Online (f.s/shqiptarja.com) 19 Ndiqni Shqiptarja.com në Facebook dhe në Twitter TAG: new york forumi lidereve boterore linda basha edi rama