Rosie Huntington-Whiteley është një nga modelet më seksi të Britanisë.


Dhe jo më kot.


Biondja 28 vjeçare së fundmi ka pozuar topless në një set tepër të nxehtë.


rosie


Movie debut: Rosie meanwhile, stars as one of The Wives, alongside Riley and Zoë, as well as Abbey Lee and Courtney Eaton in Mad Max: Fury Road, pictured in Hollywood on Thursday