rama aneta


Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me nënën e tij, Aneta, në shtëpinë e saj.


Ulur në divan, përqafuar, rrethuar nga foto e kujtime.


“Me gruan që më dha jetën”, shkruan Rama.


Kreu i qeverisë feston sot ditën e lindjes dhe duket se me këtë foto, ku shihet i përqafuar me nënën e tij, Rama ka zgjedhur që të ndajë emocionet e marra në këtë ditë të veçantë.


Kryeministri Rama mbush sot 56 vjeç.