Ndërsa të gjithë femrat e ekranit dhe kopertonave kishin vërshuar në Hollivud, për të marrë pjesë në ndarjen e çmimeve Oscar dhe festat pasuese, Candice Swanepoel po zhytej diku tjetër.


Ajo po shijonte plazhet e Majemit.


Modelja 25 vjeçare nga Afrika e Jugut tregoi edhe njëherë se ka një trup të admirueshëm, ndërsa kishte veshur një kostum banjo ngjyrë jeshile.


1


2


3


4