Një pornostare britanike e njohur me emrin Candy Charms ka tërbuar Iranin.


Ajo ka publikuar një foto ku shihet e mbuluar me shami.


Sapo u ktheva nga Teherani ku bëra një operacion te buzët. Në Teheran i bëjnë më mirë se kud, ndaj e dua këtë qytet, shkruante ajo në rrjetet sociale.


Por iranianët janë tërbuar pasi kanë marrë vesh ngjarjen.


Shumë komentues e kanë fyer atë dhe janë çuditur se si Republika Islamike  e Iranit lejoi që një pornostare të futej në vend.