Ajo tani është e lirë dhe mund të shijojë jetën single.


Modelja Courtney Stodden është fotografuar në plazh me një mikun e saj, modelin Ray Richard.


19- vjeçarja tregoi se sporti mund të jetë kaq seksi.


Edhe pse në Los Angeles ka qenë ftohtë, sërish ajo nuk ka hezituar të ekspozojë format e saj.


1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12