Donald Trump është padyshim kandidati më i diskutuar në këto zgjedhje në Amerikë.


Kandidati që po lufton për të fituar nominimin brenda Republikanëve kryeson me 743 delegatë dhe është shumë afër nominimit, por lufta me rivalin Cruz sa vjen e bëhet më e ashpër.


Por ajo që bie në sy padyshim në fushatën e tij janë batutat pa censurë që bën për këdo, si dhe shprehjet e fytyrës.


Më poshtë keni disa foto më shprehjet më pikante të fytyrës së Donald Trump.