Sikur te mos mjaftonte fillimi katastrofik i sezonit per Manchester United nje gafe e paprecedente ne klubin e kuq po ben xhiron e botes citon Supersportbr
br
Di Maria Herrera Shae dhe Blind jane disa nga blerjet me te medha ne merkato per skuadren e Van Gaal por ai qe vecohet eshte Radamel Falcao emri i te cilit eshte bere protagonist per shkak te nje veprimi amatorbr
br
Nje gabim i vogel por mese i dukshem nese perqendrohesh ne lexim Ne vend te Falcao mbiemri i sulmuesit te blere nga Monaco eshte shkruar Flacaobr
br
Fati i keq i takoi nje tifozi qe e bleu fanellen online dhe nuk ngurroi ta publikonte ne faqen e tij ne Twitter Nje detaj i vogel qe mund te mos bente kaq buje nese ne loje do te ishte nje emer me me pak peshebr
br
Gjithsesi tifozi ne fjale mund te perfitoje nga ky gabim sepse kjo kopje eshte unike dhe nje dite vlera e kesaj fanelle ne ankand mund te arrije shifra stratosferikebr
br






lang enUS









p idlastbrbr