Këtë fundjavë fillon edhe Liga e Parë e Futbollit në Kosovë me gjashtë ndeshje që zhvillohen ditën e shtunë dhe vetëm dy të dielën.
Orari i ndeshjeve të Ligës së Parë:

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


Dita e shtunë – ora 17:00


SSSA
SS
Kek-u – Dukagjini

Ramiz Sadiku – Liria

Flamurtari – Llapi

2 Korriku – Lepenci

Ulpiana – Gjilani

Ballkani – Fushë Kosova


SSSA
SS
E diel – ora 17:00

Vllaznia – Deçani

Kosova P – Rahoveci

/Indeksonline/