Blerja me e bujshme e Liverpool-it kete sezon Fernando Torres ka shenuar golin e pare ne turneun e Rotterdam-it kunder Shanghai Shenhau. Ndeshja ka perfunduar 2-0 kurse golin tjeter e shenoi Gerard. Ne turneun e Moskes, Reali i Madridit ka fituar ndaj Lokomitiv Moscow me rezultat 5-2 edhe pse ne 45 minutat e para humbiste 2-0. Ne po te nejtin turne Milan ka luajtur 0-0 me PSV Aindhoven mirepo ka humbur me pas ne penallti. Video nga keto turne dhe miqesore te ndryshme si gjithmone ne Albania-Sport, i keni me poshte..

Shanghai 0-2 Liverpool


Lokomotiv Moscow 2 - 5 Real Madrid
4' [1 - 0] B. Ivanovic


22' [2 - 0] D. Traor


52' [2 - 1] J.M. Guti


53' [2 - 2] G. Higuain


62' [2 - 3] J.P. Saviola (pen.)


89' [2 - 4] J.M. Guti


90' [2 - 5] J. Balboa


Lazio 1-2 Arsenal


Ajax 2-0 Atletico Madrid


Bolton 3-0 Espanyol


Man Utd 2 - 0 Doncaster RoveersArsim Ziberi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama