var fbShare url httpvizionplusalflori-godet-me-nallane-2size smallbrbrPara pak minutash producenti Flori Mumajesi ka lajmeruar ndjekesit e tij ne Instagram se nje surprize e madhe eshte duke ardhur Flori dhe dj Vicky kane pergatitur nje projekt te ri i cili pritet te publikohet se shpejti dhe mund te themi paraprakisht se ai nuk eshte aspak i panjohurbrbr
brbrNallane ka qene nje nder hitet e preferuara nga publiku keshtu qe Flori dhe Vicky kane vendosur ta risjellin por ne nje seri te dyte duke publikuar Nallane 2 Ne postimin qe ka bere ne llogarine e tij ne Instagram Flori shkruan Nallane 2 eshte gati Nese nuk del keto dite fajtor eshte vetem Vik Kraja Nuk na mbetet gje tjeter vec se te presim publikim e kenges qe mesa duket do te jete nje dhurate shume e bukur per fansat ne mbyllje te 2016-es raporton blitzalbrbr
SSSAbrASS


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br