Flori Mumajesi prej kohësh po ndjek një regjim të të ushqyerit. Këngëtari ka folur edhe publikisht për një dietë që po e ndjek.
Megjithatë, ka raste kur as Flori nuk mund ti rezistoj gjërave të shijshme, sidomos ëmbëlsirave.Në këtë foto që po e shikoni, Flori duket totalisht i provokuar dhe tunduar nga kjo tortë e mrekullueshme.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


I bëftë mirë!
Në linkun më poshtë mund ta ndiqni këngën “Ta boja me drita”. /Indeksonline/