Eni Koçi shquhet për zërin e saj të ëmbël ashtu si edhe për bukurinë. Ajo ka një kohë prej që nuk është parë me ndonjë projekt të ri muzikor, por ajo është shumë e kujdesshme me rrjete sociale përmes të cilave u qëndron çdo herë afër fansave të saj.
Së fundmi Eni ka nxjerrë disa foto dhe një video në të cilat është shfaqur tejet e lumtur. Këngëtarja duket të jetë në qiellin e shtatë por se për çfarë arsyeje nuk e kemi të qartë./Indeksonline/

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};
SSSA
ASS


 
 

 

#beautifulviewaroundme #friends❤️


A video posted by Eni Koci (@eni.koci) on Sep 5, 2015 at 8:42am PDT


 

Opa floket😂 #slowmotionvideo


A video posted by Eni Koci (@eni.koci) on Sep 5, 2015 at 1:03pm PDT