Transmetuar më 16.09.2015 - 20:11Vendi i parë dhe duket i merituar në klasifikimin e Forbes, për dy aktoret Sofia Vengara dhe Kaley Cuoco-Sweeting, artistet televizive më të paguara në botë për vitin 2015.Të dyja kanë arritur të fitojnë 25 milion euro në vit. Le ti zbulojmë cilët janë të tjera figura që përbëjnë këtë listë speciale.Pas tyre renditen emrat e tillë si: Julie Bowen (Claire Dumphy in Modern Family) dhe Meredith Grey në seritë televizive dedikuar Gray’s Anatomy.Të mahnitshme dhe shumë të afta, këto janë artistet më të kërkuara dhe të paguara të ekranit të vogël për vitin 2015.10 emrat më të paguar sipas Forbes:1.Sofia VergaraFitimet:  28.500.000$Show: Modern Family2.Kaley Cuoco-SweetingFitimet: 28.5 milionë$Show: The Big Bang Theory3.Julie BowenFitimet: 12 milionë $Show: Modern Family4.Ellen PompeoFitimet: 11.5 millionë$Show: Grey's Anatomy5.Mariska HargitayFitimet: 11 millionë $Show: Law & Order: SVU6.Juliana Margulie
S


Fitimet: 10.5 millionë$Show: The Good Wife7.Amy PoehlerFitmet: 10.5 millionë$Show: Parks and Recreation8.Mindy KalingFitimet: $9 millionShow: The Mindy Project9.Kerry WashingtonFitimet: 7 millionë$Show: Scandal10.Patricia HeatonFitimet: 7 millionë$Show: The Middle


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/11)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
PasPUBLICITET


lang: en_US