Maqedonia dhe Spanja do të vihen përballë sonte, në ndeshjen që fillon nga ora 20:45.
Kjo ndeshje luhet në kuadër të grupit C për kualifikimet për Euro 2016.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


Maqedoni – Spanjë
Maqedoni: Pacovski; Brdarovski, Sikov, Ristevski, Zhuta; Petrovikj, Gligorov; Radeski, Hasani, Askosvski; Ivanovski
Spanjë: De Gea, Carvajal, Ramos, Piqué, Bernat, Busquets, Cazorla, Isco, Mata, Silva, Costa