Nuk ngeli njeri pa thënë sa qen i bukur, teksa ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama, e kishte marrë për ta nxjerrë shëtitje.


Me sa duket, zoti Rama e ka përzemër këtë kafshë, pasi duket që e mban shumë mirë dhe nuk harron ti kushtojë vëmendjen e duhur kësaj kafshe kaq të mirë, por që ka nevojë të mos rrijë i mbyllur në shtëpi, gabim që me sa duket Rama nuk e bën.


/Panoramaplus.al